Tietoja COVID-19: stä

Tällä hetkellä tarjoamme autojemme kotiinkuljetusta koko Ruotsissa.
Joka päivä varmistamme, että henkilöstöllämme ja kuljettajillamme ei ole oireita varmistaaksemme sinulle parhaamme. Lue lisää täältä!

BD Car - Strängnäs

Autamme sinua löytämään täydellisen auton

Tule käymään

Strängnäs-tehtaallamme on varastossa yli 100 autoa ja valikoima vaihtelee urheiluautoista mukaviin perheautoihin.

Gesällvägen 4

Soita meille

Jos haluat varata kiertueen, vaihtaa vanhan autosi tai puhua vain jonkun työntekijämme kanssa, voit soittaa meille alla olevan puhelinnumeron kautta.

Lähetä meille sähköpostia

Jos haluat ottaa meihin yhteyttä nopeasti tai jos sinulla on kysyttävää mainoksistamme, ota rohkeasti yhteyttä sähköpostitse.

Liity joukkoomme BD Bil Strängnäsiin puhuaksesi yhden ammattitaitoisen työntekijän kanssa

Tobias Palesjö

myynti

072-230 31 14
tobias@bdbil.se

Stefan Hansen

Myynti matkailuautot

070-276 97 87
stefan@bdbil.se

Dejan Garaca

myynti

073-841 01 34
dg@bdbil.se

Jonas Liberg

Affärsutveckling

070-566 46 69
jonas@bdbil.se

Ayman Fatot

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

073-709 02 70
ayman@bdbil.se

Viktor Basaric

ostot

070-888 12 28
viktor@bdbil.se

Enlil Dülger

ostot

076-565 91 73
enlil@bdbil.se

Ziad Solaka

ostopäällikkö

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Bane Karic

logistiikka

073-640 94 98
dack@bdbil.se

Mona Ardenstedt

talous

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

rahoittaa

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Erik Sönnerfors

alueellinen

08-410 100 34
erik@bdbil.se

Et ole ohittanut BD-akatemiaa, vai mitä?

Me BD Carissa tiedämme, että voi olla vaikeaa pitää huolta uudesta autostasi. BD Akatemiassa opit kaiken auton pesusta aina renkaiden vaihtamiseen.
BD Academy

Strangnas

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: strangnas@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Täby

Valmistajan polku 13
187 66 Arninge
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: taby@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Lue tietosuojakäytäntömme täällä.

Bd Tukholma Bil AB | Kaikki oikeudet pidätetään

Powered by

VOIMASSA

fiFinnish
sv_SESwedish fiFinnish