Tietoja COVID-19: stä

Tällä hetkellä tarjoamme autojemme kotiinkuljetusta koko Ruotsissa.
Joka päivä varmistamme, että henkilöstöllämme ja kuljettajillamme ei ole oireita varmistaaksemme sinulle parhaamme. Lue lisää täältä!

BD-auto - Täby

Autamme sinua löytämään täydellisen auton

Tule käymään

Täby-tehtaallamme on varastossa yli 100 autoa ja valikoima vaihtelee urheiluautoista mukaviin perheautoihin.

Valmistajan polku 13

Soita meille

Jos haluat varata kiertueen, vaihtaa vanhan autosi tai puhua vain jonkun työntekijämme kanssa, voit soittaa meille alla olevan puhelinnumeron kautta.

Lähetä meille sähköpostia

Jos haluat ottaa meihin yhteyttä nopeasti tai jos sinulla on kysyttävää mainoksistamme, ota rohkeasti yhteyttä sähköpostitse.

Tule meille BD-auto Täbyyn keskustelemaan yhden ammattitaitoisen työntekijän kanssa

Willy Austrell

myynti

070-980 53 00
willy@bdbil.se

Jimmy Olsén

myynti

070-264 89 19
jimmy@bdbil.se

Viktor Basaric

ostot

070-888 12 28
viktor@bdbil.se

Enlil Dülger

ostot

076-565 91 73
enlil@bdbil.se

Ziad Solaka

ostopäällikkö

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Mona Ardenstedt

talous

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

rahoittaa

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Erik Sönnerfors

alueellinen

08-410 100 34
erik@bdbil.se

Kanssamme voit vaihtaa auton

Näin se menee ...

Toista video

Strangnas

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: strangnas@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Täby

Valmistajan polku 13
187 66 Arninge
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: taby@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Lue tietosuojakäytäntömme täällä.

Bd Tukholma Bil AB | Kaikki oikeudet pidätetään

Powered by

VOIMASSA

fiFinnish
sv_SESwedish fiFinnish