BD Car - Strängnäs

Autamme sinua löytämään täydellisen auton

Tule käymään

Strängnäs-tehtaallamme on varastossa yli 100 autoa ja valikoima vaihtelee urheiluautoista mukaviin perheautoihin.

Gesällvägen 4

Soita meille

Jos haluat varata kiertueen, vaihtaa vanhan autosi tai puhua vain jonkun työntekijämme kanssa, voit soittaa meille alla olevan puhelinnumeron kautta.

Lähetä meille sähköpostia

Jos haluat ottaa meihin yhteyttä nopeasti tai jos sinulla on kysyttävää mainoksistamme, ota rohkeasti yhteyttä sähköpostitse.

Liity joukkoomme BD Bil Strängnäs -keskusteluun puhuaksesi yhden ammattitaitoisen työntekijän kanssa

Dejan Garaca

myynti

073-841 01 34
dg@bdbil.se

Alexander Nordby

myynti

072-712 45 45
alexander@bdbil.se

Ayman Fatot

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

070-666 33 75
ayman@bdbil.se

Hasan Kinali

Broker Manager

070-288 56 28
hasan@bdbil.se

Ziad Solaka

ostot

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Mona Ardenstedt

talous

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

rahoittaa

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Dejan Savic

projektipäällikkö

070-566 46 69
ds@bdbil.se

Erik Sönnerfors

alueellinen

072-230 31 10
erik@bdbil.se

Et ole ohittanut BD-akatemiaa, vai mitä?

Me BD Carissa tiedämme, että voi olla vaikeaa pitää huolta uudesta autostasi. BD Akatemiassa opit kaiken auton pesusta aina renkaiden vaihtamiseen.
BD Academy

Strangnas

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: strangnas@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Täby

Valmistajan polku 13
187 66 Arninge
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: taby@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Lue tietosuojakäytäntömme täällä.

Bd Tukholma Bil AB | Kaikki oikeudet pidätetään

Powered by

VOIMASSA

fiFinnish
sv_SESwedish fiFinnish