BD-auto - Täby

Autamme sinua löytämään täydellisen auton

Tule käymään

Täby-tehtaallamme on varastossa yli 100 autoa ja valikoima vaihtelee urheiluautoista mukaviin perheautoihin.

Valmistajan polku 13

Soita meille

Jos haluat varata kiertueen, vaihtaa vanhan autosi tai puhua vain jonkun työntekijämme kanssa, voit soittaa meille alla olevan puhelinnumeron kautta.

Lähetä meille sähköpostia

Jos haluat ottaa meihin yhteyttä nopeasti tai jos sinulla on kysyttävää mainoksistamme, ota rohkeasti yhteyttä sähköpostitse.

Tule meille BD-auto Täbyyn keskustelemaan yhden ammattitaitoisen työntekijän kanssa

Viktor Basaric

myynti

070-888 12 28
viktor@bdbil.se

Jimmy Olsén

myynti

070-264 89 19
jimmy@bdbil.se

Mikael Balorda

myynti

073-640 94 98
mikael@bdbil.se

Hasan Kinali

Broker Manager

070-288 56 28
hasan@bdbil.se

Ziad Solaka

ostot

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Mona Ardenstedt

talous

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

rahoittaa

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Dejan Savic

projektipäällikkö

070-566 46 69
ds@bdbil.se

Erik Sönnerfors

alueellinen

072-230 31 10
erik@bdbil.se

Kanssamme voit vaihtaa auton

Näin se menee ...

Katso video

Strangnas

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: strangnas@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Täby

Valmistajan polku 13
187 66 Arninge
Puhelin: 08-410 100 34
Sähköposti: taby@bdbil.se

Ma – pe 9–19
La - su 10–16

Lue tietosuojakäytäntömme täällä.

Bd Tukholma Bil AB | Kaikki oikeudet pidätetään

Powered by

VOIMASSA

fiFinnish
sv_SESwedish fiFinnish