BD Bil - Strängnäs

Vi hjälper dig att hitta den perfekta bilen

Besök oss

På vår anläggning i Strängnäs har vi över 100 bilar i lager och vårt sortiment sträcker sig från sportbilar till bekväma familjebilar.

Gesällvägen 4

Ring oss

Vill du boka en visning, byta in din gamla bil eller bara prata med någon utav våra medarbetare kan du ringa oss via telefonnummret nedan.

Maila oss

Vill du snabbt komma i kontakt med oss eller har en fråga om någon av våra annonser får du gärna kontakta oss via vår mail.

Kom in till oss på BD Bil Strängnäs för att prata med någon utav våra skickliga medarbetare

Stefan Hansen

Försäljning husbilar

070-276 97 87
stefan@bdbil.se

Dejan Garaca

Försäljning

073-841 01 34
dg@bdbil.se

Jonas Liberg

Affärsutveckling

070-566 46 69
jonas@bdbil.se

Ayman Fatot

Försäljningschef

073-709 02 70
ayman@bdbil.se

Viktor Basaric

Inköp

070-888 12 28
viktor@bdbil.se

Enlil Dülger

Inköp

076-565 91 73
enlil@bdbil.se

Ziad Solaka

Inköpschef

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Bane Karic

Logistik

073-640 94 98
dack@bdbil.se

Mona Ardenstedt

Ekonomi

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

Ekonomichef

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Erik Sönnerfors

Regionchef

08-410 100 34
erik@bdbil.se

Du har väl inte missat BD Academy?

Vi bå BD Bil vet att det kan vara svårt att ta hand om din nya bil. På BD Academy lär du dig allt från att tvätta bilen till att byta däck.
BD Academy

Strängnäs

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Tel: 08-410 100 34
E-post: strangnas@bdbil.se

Mån – Fred 09:00 – 19:00
Lör – Sön 10:00 – 16:00

Täby

Tillverkarvägen 13
187 66 Arninge
Tel: 08-410 100 34
E-post: taby@bdbil.se

Mån – Fred 09:00 – 19:00
Lör – Sön 10:00 – 16:00

Läs vår integritetspolicy här.

Bd Stockholm Bil AB | All rights reserved

Powered by

POWERED BY

sv_SESwedish
fiFinnish sv_SESwedish