BD Bil - Täby

Vi hjälper dig att hitta den perfekta bilen

Besök oss

På vår anläggning i Täby har vi över 100 bilar i lager och vårt sortiment sträcker sig från sportbilar till bekväma familjebilar.

Tillverkarvägen 13

Ring oss

Vill du boka en visning, byta in din gamla bil eller bara prata med någon utav våra medarbetare kan du ringa oss via telefonnummret nedan.

Maila oss

Vill du snabbt komma i kontakt med oss eller har en fråga om någon av våra annonser får du gärna kontakta oss via vår mail.

Kom in till oss på BD bil Täby för att prata med någon utav våra skickliga medarbetare

Viktor Basaric

Försäljning

070–888 12 28
viktor@bdbil.se

Jimmy Olsén

Försäljning

070-264 89 19
jimmy@bdbil.se

Mikael Balorda

Försäljning

073-640 94 98
mikael@bdbil.se

Hasan Kinali

Förmedlingsansvarig

070–288 56 28
hasan@bdbil.se

Ziad Solaka

Inköp

070-555 88 04
ziad@bdbil.se

Mona Ardenstedt

Ekonomi

076-328 35 75
mona@bdbil.se

Sophie Lilja

Ekonomichef

070-497 37 89
sophie@bdbil.se

Dejan Savic

Projektansvarig

070-566 46 69
ds@bdbil.se

Erik Sönnerfors

Regionchef

072-230 31 10
erik@bdbil.se

Hos oss kan du byta in din bil

Så här går det till...

Spela videoklipp

Strängnäs

Gesällvägen 4
645 41 Strängnäs
Tel: 08-410 100 34
E-post: strangnas@bdbil.se

Mån – Fred 09:00 – 19:00
Lör – Sön 10:00 – 16:00

Täby

Tillverkarvägen 13
187 66 Arninge
Tel: 08-410 100 34
E-post: taby@bdbil.se

Mån – Fred 09:00 – 19:00
Lör – Sön 10:00 – 16:00

Läs vår integritetspolicy här.

Bd Stockholm Bil AB | All rights reserved

Powered by

POWERED BY

sv_SESwedish
fiFinnish sv_SESwedish